جستجو
Filters
Close

تسهیلات خرید سازمانی

فروشگاه اینترنتی سبک ایرانی با استراتژی حذف واسطه ها، تضمین کیفیت (ضمانت نامه معتبر) و خشنود سازی مشتریان با محوریت مشتریانی که قصد خرید عمده حداقل 5 میلیون تومان را دارند اقدام به ایجاد زیر ساخت خرید سازمانی نموده است تا زمینه همکاری گسترده با مشتریان کلان را با ارائه بهترین قیمت های رقابتی و تولید سفارشی فراهم نماید. ابزارهایی از جمله: کارت هدیه با مبالغ متنوع و چاپ آرم و تبلیغات سازمان ها بر روی آن، ارائه کد تخفیف ویژه برای کلیه پرسنل یک سازمان مشخص و اخذ سفارش عمده، نمونه ای از خدمات ارزش افزوده ای است که سبک ایرانی برای مدیران و کارکنان زحمتکش شرکت ها و سازمان های ایرانی فراهم نموده است.

 1- خرید عمده

  مشتریان عزیزی که قصد دارند از یک محصول حداقل به تعداد 100 عدد یا محصولاتی که جمع مبالغشان 5 میلیون تومان می شود، خریداری نمایند، جز مشتریان عمده محسوب می شوند. برای اینگونه خرید ها به نسبت تعداد و مبلغ خرید، تخفیفاتی اعمال می شود، جهت هماهنگی، از دو طریق زیر اقدام نمایند:

   1-1-  تماس با شماره تلفن 66740740-66700500-021  

   2-1–ارسال ایمیل به آدرس B2B@sabkeirani.com

  توضیح: امکان چاپ آرم یا لوگو سازمان سفارش دهنده به صورت داغی، طلاکوب یا سیلک با رنگ دلخواه شما امکان پذیر است.

 2- تسهیلات خرید سازمانی (پرداخت اقساطی بدون بهره و افزایش قیمت)

جهت مساعدت و ایجاد فرصت خرید برای کارکنان و پرسنل زحمتکش سازمان ها و شرکت ها که قصد خرید کالای ایرانی را دارند، فروشگاه اینترنتی سبک ایرانی، طرح تسهیلات خرید سازمانی (فروش اقساطی) را پیاده سازی کرده است. در این طرح، سازمان ها و شرکت ها می توانند با عقد قرارداد با فروشگاه اینترنتی سبک ایرانی با ضمانت پرداخت ماهیانه پرسنل شرکت (کسر از حقوق)، کارت اعتباری با مبالغ مشخص را از سبک ایرانی دریافت نموده و در اختیار پرسنل خویش قرار دهند و طی چهار ماه به صورت ماهیانه آن را به سبک ایرانی پرداخت نمایند.

 3- کارت هدیه نقدی

(اجازه دهید خودشان انتخاب کنند)

 خرید هدیه برای پرسنل، مشتریان، دوستان و ... همواره یکی از دغدغه های افراد و مدیران بوده است.

اثر بخشی هدیه، در این است که دریافت کننده هدیه، اولاً: هدیه ای را که دریافت می کند، مورد پسندش واقع شود.

دوماً: هدیه را شخصاً استفاده نماید.

پس بهترین راه این است که اجازه بدهیم هدیه گیرنده خودش با سلیقه خودش هدیه مورد نظرش را انتخاب کند. برای حل این مشکل، سبک ایرانی اقدام به ارائه کارت های هدیه مبلغ دار نموده است تا شخص هدیه گیرنده بتواند از میان هزاران کالا با سلیقه خودش انتخاب و خرید نماید.

شرکت ها و سازمان ها به مناسبت های مختلف می توانند کارت هدیه با مبالغ متنوع را به صورت سفارشی، با اعمال تخفیف از سبک ایرانی دریافت نمایند. جهت هماهنگی، از دو طریق زیر اقدام نمایند:

   1-تماس با شماره تلفن 66740740-66700500-021  

   2–ارسال ایمیل به آدرس B2B@sabkeirani.com

توضیح: امکان چاپ طرح اختصاصی سازمان ها و شرکت ها بر روی کارت های هدیه امکان پذیر است.

 4- لینک تخفیف گروهی

سبک ایرانی در راستای توسعه فرهنگ استفاده از کالای با کیفیت ایرانی و ایجاد انگیزه در هموطنان عزیزمان جهت خرید کالای ایرانی، کد تخفیف هایی با تاریخ های مشخص را در اختیار سازمان ها و شرکت ها قرار می دهد تا به صورت گروهی در اختیار پرسنل شان قرار دهند. تا بدین طریق کالای مورد نظرشان را با تخفیف از فروشگاه سبک ایرانی خریداری نمایند.