جستجو
Filters
Close

در باره سبک ایرانی

(( فقط کالای با کیفیت و دارای ضمانت ایرانی ))

 

توسعه اینترنت ،امکان ارائه خدمات گسترده و فراگیر را فراهم نموده است . امروزه در اکثر کشورهای توسعه یافته خریدهای شخصی افراد در بستر اینترنت انجام میگیرد و اکثر مردم جهت خرید لوازم شخصی و غیره به جای پرسه زدن و اتلاف وقت و تحمل ترافیک در داخل شهرها ،ترجیح می دهند خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام دهند و کالای مورد نظرشان را درب منزل تحویل بگیرند و در عوض وقت گرانمایه خودشان را در کنار خانواده سپری کنند و یا به تفریح ، گردش ، ورزش و مطالعه بپردازند .کسانی که یک بار لذت خرید اینترنتی را چشیده باشند شاید دیگر هرگز حاضر نباشند به صورت حضوری اقدام به خرید نمایند . ترک الگوهای قدیمی از جمله الگوی قدیمی خرید شاید در وهله اول سخت باشد اما مشغله های گوناگون، کمبود وقت، فرسودگی رانندگی در شهر پرترافیک و به هدر رفتن عمر گرانمایه و از طرفی عدم امکان مشاهده ی کالاهای بیشتر در یک مکان و مقایسه ی آنها در فروشگاه های پراکنده شهر، انسان های هوشمند را ترغیب می نمایند تا با استفاده از بستر فراگیر اینترنت و فروشگاه های اینترنتی ، هزاران مدل کالا با رنگهای متنوع را در کنار هم مشاهده و مقایسه نماید تا بتواند با قطعیت بیشتری انتخاب نموده و اقدام به خرید نمایند . در گذشته مشاهده هزاران مدل کالا با برند های درجه یک و ممتاز در یک زمان و در یک محیط و آن هم نشسته در محل کار یا منزل شبیه یک رویا بود ولی امروزه به مدد تکنولوژی اینترنت این امر میسر شده است .
ما توفیق داریم در فروشگاه اینترنتی سبک ایرانی ، با افتخار ،برند های درجه یک و ممتاز ایرانی که خود تولید کننده کالا هستند را در یک محیط گرد هم آوریم تا شما بتوانید با مشاهده هزاران مدل کالا با امکان قدرت مقایسه و انتخاب فراوان ،لذت خرید اینترنتی را بچشند .

سبک ایرانی :

 

((حذف واسطه ها ،تضمین کیفیت،خرید آنلاین ،تحویل رایگان ))

 

فروشگاه اینترنتی (( سبک ایرانی )) افتخار دارد در طلیعه سال 1397 که سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است. اولین فروشگاه اینترتی تخصصی ((مد و زیبایی)) است که تصمیم گرفته است فقط کالای با کیفیت ایرانی را به هموطنان عزیز ارائه نماید . فروشگاه اینترنتی ((سبک ایرانی )) یک مرجع تخصصی است که فقط کالاهای مرتبط با ((مد و زیبایی )) را عرضه می نماید . در این فروشگاه اینترنتی تمامی تولید کنندگان ایرانی که محصولات مرتبط با مد و زیبایی را تولید می کنند می توانند بدون واسطه ،کالاهای خودشان را با برند خودشان در معرض نمایش و فروش میلیون ها ایرانی هموطن قرار دهند.
فروشگاه آنلاین سبک ایرانی ، برای تولید کنندگان زحمت کشی که کالای با کیفیت تولید میکنند بستری را فراهم نموده است تا بتوانند با حذف واسطه ها ، کالاهای خودشان را به طور مستقیم و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه نمایند و از طرف دیگر این فروشگاه اینترنتی وظیفه دارد ، حافظ ،امنیت ، سلامت و ضمانت خرید هموطنا نمان باشد . در این راستا با تکیه بر سه اصل (( حذف واسطه ها ، تضمین کیفیت ، تحویل سریع )) رویه های زیر را برنامه ریزی نموده است .
فقط کالاهایی که حداقل 1 سال ضمانت داشته باشند حق ورود به این فروشگاه اینترنتی را دارند .
تولید کننده باید طی 4 ماه ۷۰% رضایت خریداران را جلب کند در غیر این صورت فعالیت او در فروشگاه اینترنتی سبک ایرانی متوقف خواهد شد . بدیهی است نتیجه امتیاز خریداران در صفحه محصولات هر برندی نمایش داده خواهد شد و خریداران بالقوه به صورت روزانه نتیجه رضایت خریداران قبلی را مشاهده خواهند نمود . 3- جهت حصول اطمینان از کیفیت کالاهای خریداری شده توسط مشتریان ارجمند ،کالاهای مذکور ابتدا به انبار فروشگاه سبک ایرانی منتقل می شود و پس از اطمینان از کیفیت آنها ، بسته بندی شده و برای خریداران محترم ارسال خواهد شد . 

4- پول پرداختی مشتریان برای خرید کالا ، ابتدا به حساب فروشگاه اینترنتی (( سبک ایرانی )) واریز می شود و پس از اطمینان از تحویل کالا به مشتریان و سپری شدن زمان بازگشت کالا ( 15 روز ) و طی کردن مراحل حسابداری به حساب فروشندگان واریز خواهد شد .
5- نظارت بر ضمانت کالاها بر عهده فروشگاه اینترنی سبک ایرانی می باشد و عمل به موارد ضمانت شده که قبل از خرید در معرض دید مشتریان خواهد بود جزء تعهدات فروشندگان بوده و آنان ملزم هستند بدون هر گونه سوالی نسبت به انجام تعهدات خودشان اقدام نمایند. به عبارتی ضمانت بدون سوال است و تشخیص اعتراض فروشندگان بر عهده کارشناسان کنترل کیفیت فروشگاه آنلاین سبک ایرانی است. بدیهی است در صورت عدم پایبندی تولید کنندگان نسبت به موارد ضمانت شده ، فروشگاه سبک ایرانی مبلغ پرداخت مشتریان را به آنان عودت خواهد نمود .

6- از آنجائیکه به هنگام خرید اینترنتی ، امکان لمس کردن و مشاهده کالا از نزدیک امکان پذیر نمی باشد و ممکن است هر فردی پس از خرید و مشاهده کالا به لحاظ مدل، رنگ ، جنس ، ابعاد، وزن و یا هر دلیل دیگری که برای خریدار محفوظ است می تواند بدون هر گونه توضیحی نسبت به عودت کالای خریداری شده اقدام نماید و مامور تحویل کالا حق هیچ گونه اعتراضی ندارد و پس دادن کالا از طرف خریداران رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای برای آنان ندارد .
7 – خریداران تا ۱۰ روز پس از دریافت کالا می توانند کالای خریداری شده را مرجوع نمایند . مشروط بر اینکه کالا مورد استفاده قرار نگرفته و لیبل ها و بسته بندی آن تخریب نشده باشد . ضمناً مرجوع نمودن کالا رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای برای مشتریان ارجمند نخواهد داشت . لازم به ذکر است شیوه و شرایط مرجوعی و گارانتی در بخش های مربوط به خودشان جداگانه توضیح داده شده است و شما میتوانید قبل از خرید از فروشگاه آنها را به طور مشروح مطالعه فرمایید .
8- از اینکه توفیق یارمان شده است تا با راه اندازی این فروشگاه اینترنتی ، واسطه ها را از میان برداریم و به طور مستقیم ارتباط تولیدکنندگان با شرافت و زحمت کش را با هموطنان عزیزمان برقرار نماییم. خدارا شاکریم بدیهی است که در ابتدا کاستی های فراوان داشته باشیم. از شما هموطن ایرانی تقاضا داریم از سر مهر و محبت با ارائه پیشنهادات وگوشزد نمودن ایرادات ،ما را راهنمایی فرمایید ( معایب ما را به خودمان بگویید و محاسن مان را به دیگران ) و با خرید کالای ایرانی و ترغیب دوستان ،آشنایان و خویشاوندان به خرید کالای ایرانی با کیفیت از فرزندان خلاق و کارآفرین کشورمان حمایت کنید تا از این رهگذر به تقویت بنیه های اقتصادی کشورمان کمک کنید.
باشد که دو باره شاهد مجد و شکوه ایران زمین باشیم .این فروشگاه اینترنتی  تنها وبسایت رسمی سبک ایرانی یا سایت رسمی سبک ایرانی می باشد و سایر سایت های  که با عنوان وب سایت رسمی سبک ایرانی مشاهده شوند هیچ ارتباطی با این فروشگاه اینترنتی ندارند.

 

(( ای کهن سرزمین؛ ایران ،دوست می دارم تو را ))

 

لیست کالاهایی که در این فروشگاه اینترنتی عرضه می شود :

پوشاک مردانه:

پالتو مردانه، بارانی مردانه، کاپشن مردانه، ژاکت مردانه، پلیور مردانه، تی شرت مردانه، پلوشرت مردانه، سویشرت مردانه، هودی مردانه، پیراهن آستین کوتاه مردانه، پیراهن آستین بلند مردانه، کت شلوار مردانه، کت تک مردانه، جلیقه مردانه، شلوار رسمی مردانه، شلوار جین و کتان مردانه، شلوار راحتی مردانه، شلوارک مردانه، لباس زیر مردانه ، زیر پوش یا زیر پیراهن مردانه، لباس راحتی خانگی مردانه، لباس ورزشی مردانه، پیراهن و شلوار سایز بزرگ مردانه، کت، کاپشن و پالتو چرم

کیف و کفش مردانه:

کفش مردانه کلاسیک ، کفش کالج مردانه ، کفش بوت مردانه ، کفش نیم بوت مردانه ، کفش اسپرت مردانه ، کفش کتانی ورزشی ، کفش طبی مردانه ، کفش قدم زنی مردانه ، کفش صندل مردانه ، دمپایی و تابستانه مردانه ، کیف چرم مردانه ، کیف اداری چرمی مردانه ، کیف دوشی چرم مردانه ، کیف دستی چرم مردانه ، کیف پول چرم مردانه ، کیف پول چرم جیبی مردانه ، کیف کتی چرم مردانه ، کیف چرم زیر بغلی مردانه ، کمربند چرم مردانه ، کمربند اسپرت چرم مردانه ، کمربند چرم کلاسیک ، کیف دسته چک ، کیف کارت اعتباری ، کیف مدارک چرم ، کیف پاسپورت چرم ، جاسوئیچی چرم ، کیف گردنی چرم ، کیف مسافرتی ، ساک مسافرتی ، چمدان ، کیف مدارک سفر چرمی ، انواع کیف چرم مصنوعی مردانه ، کیف مدیران،کیف دانشجویی، کیف مهندسی ، کیف کمری ، کیف برزنتی ، ست چرمی مردانه ، ست چرمی هدیه تولد ، ست هدیه، دستبند چرم ، دستبند چرم مردانه، دستبند چرم ماه تولد ، کلاه ، دستکش چرمی مردانه ، کیف لپ تاپ ، کیف لپ تاپ چرمی ، کوله پشتی لپ تاپ ، کوله پشتی مدرسه ، کیف مدرسه ، کوله پشتی کوهنوردی ، کیف اداری لپ تاپ ، کیف همایش و سمینار

اکسسوری مردانه :

شال گردن ، دستمال گردن و دستمال جیب ، کراوات ، پاپیون، گیره کروات و دکمه سردست ، ساسبند (بند شلوار) زیورالات


اکسسوری زنانه:

شال وروسری ، کمربند ، کلاه ، دستکش چرمی ، زیورالات ، جا کلیدی ، کیف لوازم آرایش ، آینه چرمی


کفش زنانه :

کفش زنانه تخت چرمی رسمی کلاسیک ، کفش زنانه تخت چرمی روباز تسمه دار ، کفش زنانه تخت چرمی پنجه باز ، کفش زنانه تخت چرمی پشت باز ، کفش زنانه چرمی صندل تخت ،کفش زنانه چرمی کلاسیک پاشنه دار، کفش عروسی پاشنه دار ، کفش زنانه چرمی پاشنه بلند ، کفش زنانه چرمی روباز تسمه دار پاشنه دار ، کفش زنانه چرمی پنجه باز پاشنه دار، کفش زنانه چرمی پشت باز پاشنه دار ، کفش زنانه چرمی صندل پاشنه دار ، کفش زنانه چرمی پاشنه و کفی یکسره ، کفش زنانه چرمی لژدار بلند ، کالج ، کفش طبی ،کفش قدم زنی ، بوت زنانه چرمی پاشنه بلند ، بوت زنانه چرمی پاشنه بلند بندی ، بوت زنانه چرمی برفی داخل خز ، بوت زنانه چرمی لژدار ، بوت زنانه چرمی تخت کلاسیک ، بوت زنانه چرمی بدون زیپ ، نیم بوت زنانه چرمی پاشنه بلند، نیم بوت زنانه چرمی پاشنه بلند بندی ، نیم بوت زنانه چرمی برفی خزدار ، نیم بوت زنانه چرمی لژدار، نیم بوت زنانه چرمی تخت کلاسی

پوشاک زنانه :

کاپشن زنانه ، پالتو و بارانی زنانه ، ژاکت و پلیور زنانه ، بلوز زنانه ، شومیز زنانه ، پیراهن مجلسی زنانه ، لباس مجلسی زنانه ، کت دامن مجلسی زنانه ، کت و دامن ، تی شرت و پلوشرت زنانه ، تاپ و تونیک ، شلوار رسمی زنانه ، شلوار جین و کتان ، شلوارک زنانه ، چادر ، مقنعه ، روسری و شال ، مانتو مجلسی زنانه ، مانتو شلوار اداری ، لباس خانگی و راحتی زنانه ، لباس زیر و لباس خواب زنانه ، سرهمی و سارافون ، جوراب زنانه ، لگ ، لباس بارداری،کت ،کاپشن و پالتو چرم

پوشاک بچه گانه :

پوشاک بچه گانه ،پوشاک نوزاد ،لباس کودک و نوزاد،کلاه و پيشبند نوزاد،جوراب و پاپوش کودک و نوزاد،دستکش کودک و نوزاد،تي‎شرت و پلوشرت بچگانه،پيراهن بچگانه،ژاکت و پليور بچگانه،سويشرت وهودي بچگانه،شلوار بچگانه،کاپشن و پالتو بچگانه،کفش بچگانه، جوراب بچگانه، لباس راحتي و خواب بچگانه،لباس مجلسي بچگانه

لوازم بهداشتی و مراقبتی:

شامپو و نرم کننده مو:

نرم کننده موی سر،شامپو گیاهی،تقویت کننده موی سر،تقویت کننده ابرو و مژه،شامپوی موهای معمولی ،شامپوی ضد شوره ،شامپوی ضد ریزش

حالت دهنده مو:

ژل مو،اسپری مو، فر مو ،صاف مو،لوسیون مو

مراقبت از پوست:

کرم ضد آفتاب،کرم مرطوب کننده،کرم دور چشم،کرم لایه بردار،ماسک صورت،لکه بر و روشن کننده پوست،کرم ضد جوش و چروک،شستشو و پاک کننده پوست،سرم پوست،ست بهداشتی

بهداشت و مراقبت از بدن:

شامپو بدن،لوسیون بدن،صابون شستشو،ژل بهداشتی،صابون ضد باکتری،نوار بهداشتی،دستمال مرطوب،مایع دستشویی،شامپو گیاهی

حوله:

حوله حمام،حوله تن پوش،حوله استخر،ست حوله حمام،ست حوله عروس و داماد،حوله کلاهی،حوله آشپزخانه

ضد تعریق:

اسپری ضد تعریق،مام و رول استیک ضد تعریق،ژل شفاف ضد تعریق،کرم ضد تعریق،پد ضد تعریق،

بهداشت دهان و دندان:

مسواک،خمیر دندان،دهان شویه،نخ و خلال دندان

بهداشت کودک:

شامپو بدن کودک،شامپو بچه،پاک کننده،نرمکننده،مرطوب کننده،کرم محافظ پوست کودک،پوشک بچه،روغن بچه،پودر بدن بچه،عطر و ادکلن،دستمال مرطوب،شامپو کودک و نوزاد،مسواک کودک و نوزاد،خمیر دندان کودک و نوزاد،کرم ضد آفتاب کودک،گوش پاک کن

رنگ ودکلره:

رنگ مو،اکسیدان،دکلره

اکسسوری مو:

برس وشانه مو،تل وهد مو،کش مو،سنجاق سر،گل سر،گل سینه،

مراقبت از ناخن:

لاک ناخن،تقویت کننده ناخن،پاک کننده ناخن

ورزش و سرگرمی:

پوشاک ورزشی مردانه:

تی شرت و پلوشرت مردانه،سوئیشرت و هودی مردانه،تی شرت و شلوار گرم کن مردانه،ژاکت و شلوار گرم کن مردانه،شلوار ورزشی مردانه،شلوارک ورزشی مردانه،شورت ورزشی مردانه،شلوار و کاپشن اسکی

پوشاک ورزشی زنانه:

تی شرت و پلوشرت زنانه،سوئیشرت و هودی زنانه،تی شرت و شلوار گرم کن زنانه،ژاکت و شلوار گرم کن زنانه،،شلوار ورزشی زنانه،،شلوارک ورزشی زنانه،شورت ورزشی زنانه،دامن ورزشی،لگ ورزشی،شلوار و کاپشن اسکی

پوشاک ورزشی بچه گانه:

تی شرت و پلوشرت بچه گانه،سوئیشرت و هودی بچه گانه،تی شرت و شلوار گرم کن بچه گانه،ژاکت و شلوار گرم کن بچه گانه،شلوار ورزشی بچه گانه،،شلوارک ورزشی بچه گانه،شورت ورزشی زنانه

اکسسوری:

کلاه ورزشی،دستکش ورزشی،مچ بند ورزشی،هدبند ورزشی،جوراب ورزشی،بطری آب،روسری ورزشی،کمربند ورزشی،آرنج بند ورزشی،حوله ورزشی

کفش ورزشی:

پیاده روی و دویدن،اسپرت زنانه بدون لژ،صندل،کتانی روزمره

نوع ورزش:

فوتبال،فوتسال،کوهنوردی،تنیس،بسکتبال،والیبال،بدمینتون و اسکواش،اسکی

ورزش های آبی:

مردانه:

کلاه شنا،مایو،جلیقه نجات،بازوبند شنا،پدال دست،کیف لوازم شنا

 زنانه:

کلاه،شنا،جلیقه نجات،بازوبند شنا،پدال دست،کیف لوازم شنا

اکسسوری:

عینک شنا،دماغ گیر،قایق بادی،تور واترپلو،استخر بادی،حوله استخری،توپ شنا،فین شنا،کمربند شنا،اسپری ضد بخار،ست غواصی

لوازم ورزشی:

توپ:

فوتبال،فوتسال،والیبال،تنیس،پینگ پنگ،بدمینتون،هندبال

تور:

تور والیبال،تور بسکتبال،تور تنیس

راکت:

تنیس،بدمینتون،اسکواش،پینگ پنگ

کلاه:

کلاه بوکس،کلاه تکواندو

کوله پشتی:

کوله پشتی کوهنوردی،کوله پشتی ورزشی

ساک و کیف ورزشی:

ورزش هوازی:

دارت

اکسسوری:

سوت،زیرانداز ورزشی،تشک ورزشی

فوتبال:

پیراهن فوتبال باشگاه های داخلی:

پیراهن باشگاه پرسپولیس، پیراهن باشگاه استقلال،پیراهن باشگاه تراکتور سازی تبریز،پیراهن باشگاه سپاهان،پیراهن باشگاه ذوب آهن،پیراهن باشگاه نفت آبادان

پیراهن فوتبال باشگاه های خارجی:

پیراهن باشگاه بارسلونا، پیراهن باشگاه رئال مادرید، پیراهن باشگاه چلسی، پیراهن باشگاه منچستر یونایتد، پیراهن باشگاه بایرن مونیخ، پیراهن باشگاه یوونتوس

پیراهن فوتبال تیم های ملی:

پیراهن تیم ملی ایران، پیراهن تیم ملی برزیل، پیراهن تیم ملی انگلستان، پیراهن تیم ملی پرتغال، پیراهن تیم ملی فرانسه، پیراهن تیم ملی آلمان، پیراهن تیم ملی اسپانیا، پیراهن تیم ملی آرژانتین

تجهیزات سفر:

کوله پشتی،کوله پشتی سفر و کوهنوردی،کیف امداد و نجات،کوله امداد و نجات،ساک مسافرتی،چمدان،پتوی مسافرتی،پتوی معمولی،کیسه خواب،چادر،زیرانداز سفر،چاقوی سفر،اجاق و ظرف سفری،قمقمه و فلاسک سفر،چراغ قوه،عصا

اسباب بازی:

فکری و آموزشی،پازل و ساختنی،عروسک،ماشین،تفنگ و مبارزه

جواهر و زیورآلات:

 زیورآلات طلا زنانه:

انگشتر و حلقه طلا،گوشواره طلا،دستبند طلا،النگو طلا،زنجیر طلا،پابند طلا،گردنبد طلا،آویز ساعت طلا،آویز گردنبند طلا،سرویس طلا،نیم ست طلا

 زیورآلات طلا مردانه:

انگشتر و حلقه طلا مردانه،دستبند طلا مردانه،زنجیر طلا مردانه

اکسسوری:

گیره کراوات طلا،دکمه سردست طلا،گل سینه طلا،سنجاق سینه طلا

زیورآلات نقره زنانه:

انگشتر و حلقه نقره،گوشواره نقره،دستبند نقره،النگو نقره،زنجیر نقره،پابند نقره،گردنبد نقره،آویز ساعت نقره،آویز گردنبند نقره،سرویس نقره،نیم ست نقره

زیورآلات نقره مردانه:

انگشتر و حلقه نقره مردانه،دستبند نقره مردانه،زنجیر نقره مردانه

اکسسوری:

گیره کراوات نقره،دکمه سردست نقره،گل سینه نقره،سنجاق سینه نقره

سایر زیورآلات زنانه:

انگشتر و حلقه ،گوشواره ،دستبند ،النگو ،زنجیر ،پابند ،گردنبد ،آویز ساعت ،آویز گردنبند ،سرویس ،نیم ست 

سایر زیورآلات مردانه:

انگشتر و حلقه مردانه،دستبند مردانه،زنجیر مردانه 

اکسسوری:

گیره کراوات،دکمه سردست ،گل سینه ،سنجاق سینه

کارت هدیه